industry

Svářeč – zámečník

www.ruml-industry.cz

Chcete svařovat plechové díly a jednoduché konstrukce?

Zobrazit pozici
industry

Strojař – zámečník

www.ruml-industry.cz

Hledáme nového strojaře – zámečníka.

Zobrazit pozici

O společnosti

Společnost RUML Industry s.r.o. byla založena v roce 2012. Výrobní a obchodní základnu si firma vybudovala v průmyslovém areálu v Sulkově nedaleko Plzně. V současné době firma disponuje 1500m² výrobních prostor a dalším zázemím pro výrobu a související procesy.

Firma pracuje ve dvousměnném provozu a kontinuálně navyšuje počet pracovníků na dílenských pozicích. Veškerý personál je odborně způsobilý a má potřebné certifikace na prováděné činnosti. Samotná firma má certifikovaný systém řízení kvality ISO 9001, který je pravidelně auditován a obnovován.

RUML Industry si zakládá na kvalitě svých dodávek a efektivitě výrobních procesů. I z toho důvodu používá pro výrobu zařízení a nástroje od značek považovaných za světovou špičku ve svém oboru.

Kromě vynikající zámečnické kvality výrobků, klademe důraz i na nadstandardní obsluhu zákazníka se souvisejícími službami, jako je balení, značení výrobků a možná doprava až do místa určení, vlastním vozovým parkem

Více o společnosti

O RUML Group

Založení první rodinné firmy RUML v roce 1992 nastartovalo postupný proces budování širšího portfolia firem zaměřených na dodávky pro průmysl v Česku i na Slovensku. Rozložení portfolia a synergie jednotlivých firem nám umožňuje být ekonomicky stabilním a důvěryhodným obchodním partnerem pro naše zákazníky.

128Zaměstnanců
1992Založeno
5Společností
309 milObrat 2022