Firma je schopná rychle reagovat na potřeby zákazníka v uvedené oblasti plechových dílů a svařenců. Celkové vybavení firmy včetně počítačů a software umožňuje pracovat s 3D modely a programy přenášet přímo do řídících systému strojů. Napojení na vybrané dodavatele umožňuje efektivně pracovat na dodávkách potřebného materiálu či polotovarů. Firma rovněž úzce spolupracuje s firmou zabývající se dodávkami protihlukových a nebo tepelných izolací.

Výroba dílů je prováděna v případě požadavku zákazníka včetně povrchové úpravy vypalovaným práškovým lakem s nejmodernější předúpravou zirkonovou nano-vrstvou, která zaručuje vysokou korozní odolnost 480 až 520 hodin v solné lázni. Tyto povrchové úpravy jsou vhodné i pro dodávky do přímořských oblastí.


Řezání, pálení laserem

Provádíme hospodárné řezání tenkého i silného materiálu až do tloušťky 25 mm na CNC stroji TruLaser 3030. Počítačem ovládaný laser umožňuje vytvářet i velmi komplikované tvary s vysokou kvalitou řezu. Stroj využívá technologii CoolLine, která umožňuje zmenšení vzdálenosti mezi jednotlivými díly a řezání jemnějších detailů při zachování vysoké kvality řezu.

Více informací
rezani-paleni-laserem

Ohraňování na CNC lisech

Zajišťujeme jednorázové i sériové ohraňování ocelových i nerezových plechů na lisech TruBend. Naše vybavení příslušenstvím k těmto strojům nám umožňuje ohýbat i složité dílce. Maximální tloušťka je závislá na délce ohybu. K ohraňování jsme schopni doplnit i svařování a kompletaci dílů dle Vašich požadavků.

Více informací
ohybani-ohranovani

Svařování MIG, MAG, TIG

Ve výrobní hale je vybudováno celkem 5 plně vybavených svářečských pracovišť. Svařování provádí profesionálové s praxí v oboru a s potřebnou svářečskou certifikací. Pracujeme s malými svařenci do hmotnosti 150 kg a rozměrů 1000x1500 mm. Naši svářeči provádějí dále i zámečnické, montážní a kompletovací práce, opravy a repase svařenců strojních konstrukcí.

Více informací
svarovani-mig-mag-tig