Výroba

Sulkov u Plzně

Firma je schopná rychle reagovat na potřeby zákazníka v uvedené oblasti plechových dílů a svařenců. Celkové vybavení firmy, včetně počítačů a software, umožňuje pracovat s 3D modely a programy přenášet přímo do řídících systému strojů. Napojení na vybrané dodavatele, umožňuje efektivně pracovat na dodávkách potřebného materiálu či polotovarů.

Řezání, pálení laserem

Provádíme hospodárné řezání tenkého i silného materiálu až do tloušťky 25 mm na CNC stroji TruLaser 3030. Počítačem ovládaný laser, umožňuje vytvářet i velmi komplikované tvary s vysokou kvalitou řezu. Stroj využívá technologii CoolLine, která umožňuje zmenšení vzdálenosti mezi jednotlivými díly a řezání jemnějších detailů při zachování vysoké kvality řezu.

Ohraňování a ohýbání ocelových i nerezových plechů

Zajišťujeme jednorázové i sériové ohraňování ocelových i nerezových plechů na lisech TruBend. Naše vybavení příslušenstvím k těmto strojům nám umožňuje ohýbat i složité dílce. Maximální tloušťka je závislá na délce ohybu. K ohraňování jsme schopni doplnit i svařování a kompletaci dílů dle Vašich požadavků.

Svařování MIG, MAG, TIG, navařování trnů

Svařování na vybavených svářečských pracovištích. Ve výrobní hale je vybudováno celkem 7 plně vybavených svářečských pracovišť. Svařování provádí profesionálové s praxí v oboru a s potřebnou svářečskou certifikací. Pracujeme jak s malými svařenci do hmotnosti 150 kg a rozměrů 1000×1500 mm tak s velkými svařenci do hmotnosti cca 2 tun a rozměrů až 2500 x 5000 mm. Naši svářeči provádějí dále i zámečnické, montážní a kompletovací práce, opravy a repase svařenců strojních konstrukcí.

Zámečníci

Zámečnické práce, kompletace

V ruční zámečnické dílně provádíme zámečnické práce, jako vrtání, zahlubování, závitování, dále pak zakružování plechu do tl. 3 mm a max. šířky 1050 mm. Dále provádíme kompletaci výrobků dle požadavků zákazníka. Součástí dodávky je i zabalení a označení veškerých výrobků.

Povrchové úpravy

V případě požadavků zákazníka zajišťujeme externě požadovanou povrchovou úpravu – práškový lak, galvanické zinkování, žárové zinkování. Spolupracujeme s firmami z blízkého okolí naší provozovny.

Doprava

Doprava výrobků. V případě požadavků zákazníka nabízíme dopravu objednaných výrobků až na místo určení. Disponujeme vozidly Renault Kangoo, Renault Master do 3,5 t a Iveco EuroCargo do 12 t.