Řezání, pálení laserem

Provádíme hospodárné řezání tenkého i silného materiálu až do tloušťky 25 mm na CNC stroji TruLaser 3030. Počítačem ovládaný laser, umožňuje vytvářet i velmi komplikované tvary s vysokou kvalitou řezu. Stroj využívá technologii CoolLine, která umožňuje zmenšení vzdálenosti mezi jednotlivými díly a řezání jemnějších detailů při zachování vysoké kvality řezu.

Provádíme hospodárné řezání tenkého i silného materiálu až do tloušťky 25 mm na CNC stroji TruLaser 3030. Počítačem ovládaný laser umožňuje vytvářet i velmi komplikované tvary s vysokou kvalitou řezu. Stroj využívá technologii CoolLine, která umožňuje zmenšení vzdálenosti mezi jednotlivými díly a řezání jemnějších detailů při zachování vysoké kvality řezu.

Řezání materiálu až do tloušťky 20 mm laserem TruLaser 3030

Nová generace osvědčených laserových strojů TruLaser 3030 v sobě spojuje inovační technologie a vysoký laserový výkon s novou koncepcí designu a optimalizovaným ovládáním.

Pracovní plocha

  • pracovní plocha laseru 1500 x 3000 mm

Materiály

  • slitiny hliníku – max. 12 mm
  • korozivzdorné oceli – max. 12 mm
  • konstrukční ocel – max. 20 mm

Výhody

  • Minimální vedlejší časy díky strategii jedné řezací hlavy a automatickému měniči trysek
  • Zvýšená rychlost a dynamika díky technice lineárních pohonů
  • Integrovaný výměník palet pro bleskovou výměnu tabulí plechu a krátké vedlejší časy
  • Minimální prostoje díky podélnému pásovému dopravníku k odvádění strusky a malých dílů

V roce 2023 jsme realizovali projekt na energetickou úsporu výměnou technologie – laseru.

Fotogalerie

Podobné služby

Ohraňování a ohýbání ocelových i nerezových plechů

Zajišťujeme jednorázové i sériové ohraňování ocelových i nerezových plechů na lisech TruBend. Naše vybavení příslušenstvím k těmto strojům nám umožňuje ohýbat i složité dílce. Maximální tloušťka je závislá na délce ohybu. K ohraňování jsme schopni doplnit i svařování a kompletaci dílů dle Vašich požadavků.

Zjistit více

Svařování MIG, MAG, TIG, navařování trnů

Svařování na vybavených svářečských pracovištích. Ve výrobní hale je vybudováno celkem 7 plně vybavených svářečských pracovišť. Svařování provádí profesionálové s praxí v oboru a s potřebnou svářečskou certifikací. Pracujeme jak s malými svařenci do hmotnosti 150 kg a rozměrů 1000×1500 mm tak s velkými svařenci do hmotnosti cca 2 tun a rozměrů až 2500 x 5000 mm. Naši svářeči provádějí dále i zámečnické, montážní a kompletovací práce, opravy a repase svařenců strojních konstrukcí.

Zjistit více
Zámečníci

Zámečnické práce, kompletace

V ruční zámečnické dílně provádíme zámečnické práce, jako vrtání, zahlubování, závitování, dále pak zakružování plechu do tl. 3 mm a max. šířky 1050 mm. Dále provádíme kompletaci výrobků dle požadavků zákazníka. Součástí dodávky je i zabalení a označení veškerých výrobků.

Zjistit více

Povrchové úpravy

V případě požadavků zákazníka zajišťujeme externě požadovanou povrchovou úpravu – práškový lak, galvanické zinkování, žárové zinkování. Spolupracujeme s firmami z blízkého okolí naší provozovny.

Zjistit více

Doprava

Doprava výrobků. V případě požadavků zákazníka nabízíme dopravu objednaných výrobků až na místo určení. Disponujeme vozidly Renault Kangoo, Renault Master do 3,5 t a Iveco EuroCargo do 12 t.

Zjistit více

Kontaktní formulář

Napřímo přes našeho specialistu a nebo využijte kontaktní formulář